Kategori: Aile Doğum Günü Mesajları, Akraba Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajı

Kızıma Doğum Günü Mesajı


Kızım canım ciğerim, bir tanecik narin çiçeğim, doğum gününü kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Doğumunla sanki benim de hayatımın yeniden başladığı, büyüdükçe gurur duyduğum, canım haline geldiğin göz bebeğim, seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Hayatta bulabileceğim en güzel kokulu çiçeğim doğum günü kutlu olsun.

Hayatta gurur duyduğum yegâne insan, biricik kızım doğum günün kutlu olsun, nice mutluluk, sağlık, başarı, bolluk ve bereket dolu yıllara. Allah nazarlardan korusun.

Pamuk gibi beyaz elleri, sepetinde kır çiçekleri, bir zamanlar güzel bir kız yaşarmış, sevdiği onu hiç unutmazmış doğum gününü de böyle kutlarmış.

Girdiğin her yaşta ayrı bir güzel oluyorsun, sen her yaş atladığında bana yaşlandığımı hatırlatıyorsun, ama olsun yeter ki doğum günün kutlu olsun.

Güzel kızım belki şu anda yanında değilim ama ruhum, kalbim, duam hep seninle. Bu dünyada doğduğuna en çok sevinen ve hep seni sevmeye devam edecek bir anne/baba olarak iyi ki doğdun.

kızıma doğum günü mesajı, annenin kızına doğum günü mesajı, kızım için doğum günü mesajları, babadan kızına doğum günü mesajları, kızıma doğum günü mesajları, anneden kızına doğum günü mesajları, babadan kızına doğum günü mesajı, Kızıma Doğum Günü Sözleri, doğum günü mesajları kızıma, anneden kızına doğum günü mesajı, kızıma doğum günü yazısı, kızına doğum günü mesajı, KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI, kızıma en güzel doğum günü mesajları, doğum günü mesajı kızıma, kızına doğum günü mesajları, babanın kızına doğum günü mesajı, kızım için doğum günü mesajı, anneden kızına en güzel doğum günü mesajları, kızımın doğum günü için güzel sözler, kızına doğum günü sözleri, güzel doğum günü mesajları kızıma, bir babanın kızına doğum günü mesajı, kızım için doğum günü sözleri, kızıma doğum günü mektubu, babadan duygusal doğum günü mesajları kızıma, kıza doğum günü mesajı, kızıma doğum günü yazıları, anneden kızına doğum günü sözleri, kızıma doğum günü


Kızıma Doğum Günü Mesajı için Sizden Gelenler (5 Mesaj)

Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.