Kategori: Arkadaşa Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajı, Doğum Günü Sözleri, Eğlenceli doğum günü mesajları, Etkileyici doğum günü mesajları, Facebook İçin Doğum Günü Sözleri, Güzel mesajlar, Kaliteli doğum günü mesajları

En Yeni Doğum Günü Mesajları Blog


Bu yılın farklı olmasını istiyorsanız bu yıl için özel doğum günü mesajları, doğum günü mesajları, doğum günü sözleri ile sevdiklerinizin doğum gününü kutlayın.

Tüm hüzünlerini bulutlar alsın götürsün, mutlulukların ise Güneş gibi olsun, ömür boyu sürsün. Doğum günün kutlu olsun!

Bugün resmi tatil olmalı, Çünkü senin doğum günün. Benim için o kadar özelsin, ulusal bir hazinesin! Doğum günün kutlu olsun.

Geçmişi unut, geleceğe bak. Her yeni bir günde dileklerinin bir bir gerçekleşmesi dileğiyle. İyi ki doğdun!

Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Hayata gelen ender güzellikteki insanlardan birisin benim için. İyi ki varsın. Yeni yaşında başarıların, hayallerinin en güzellerini gerçekleştirmen dileğiyle.

Belki şu an yanında değilim ama senin unuttuğumu sanma sakın. Yeni yaşında tüm güzelliklerin, mutlulukların seninle birlikte olması dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Bir kar tanesi kadar eriyip giden hüznün, milyonlarca kum tanesi kadar mutluluğun olması dileğiyle. İyi ki doğdun.

Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

Şu an hayallerin var ya hani, işte onların bu yıl gerçekleşmesini ne kadar istiyorsun? Hepsi senin elinde biliyorsun. Benim için ise temenniden öteye gitmez 🙂 Doğum günün kutlu olsun.

Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

Belki birçok dileğin, hayalin vardır. Ama hangisi senin için hayırlı onu bilemezsin. O yüzden bir dileğin gerçekleşmiyorsa bil ki senin için hayırlı değildir veya zamanın gelmemiştir. O yüzden Allah dileklerinin hayırlısını gerçekleştirsin. İyi ki doğdun!

Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

Her özel bir günün ayrı bir güzelliği de vardır. Bugün de senin özel ve güzel günün. Bugün hayatındaki güzel günlerin başlangıcı olması dileğiyle. Doğum gününü kutlar ve sağlık, mutluluk dilerim.

doğum günü mesajları, arkadaşa doğum günü sözleri


Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.