Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

29 Ekim Doğum Günü Mesajları


29 Ekim Doğum Günü Sözleri

Bu güzel günde doğmuş olman dolayısı ile doğum günün ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun, nice yaşlara.

Bugün günlerden 29 Ekim. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 29 Ekim tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

29 Ekim Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 29 Ekim tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Allah nazarlardan korusun. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 29 Ekim gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 29 Ekim günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

29 Ekim Doğum Günü Mesajı

Bugün 29 Ekim, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 29 Ekim ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

29 Ekim doğum günü, 29 Ekim doğum günü olanlara mesajlar, 29 Ekim doğum günü mesajları, 29 Ekim gününe özel doğum günü mesajları

29 ekim


Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.