Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

29 Şubat Doğum Günü Mesajları


29 Şubat Doğum Günü Mesajları

Her günün ayrı bir güzelliği vardır. Ama 4 yılda 1 olan bugünün güzelliği bir başka, çünkü bugün 29 Şubat! Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara.

Şu andan itibaren 29 Şubat tarihine girmiş bulunuyoruz. Birçok insan için sıradan bir gün ama senin ve benim için çok özel bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice yıllara.

29 Şubat Doğum Günü Mesajı

Tarihte bugün 29 Şubat. Bir güzel doğdu, adı aşk kondu. Bir ömür boyu sağlık, başarı, sevgi ve mutluluk dolu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden sensin. Sağlıklı, başarılı, sevdiklerinle birlikte mutluluk dolu nice yaşlara, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

29 Şubat Doğum Günü Sözleri

29 Şubat tarihinde aklıma ilk gelen kişi sensin. Allah’tan dileğim yeni yaşınla birlikte hayallerinin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün 29 Şubat, bu özel gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.

29 Şubat gününe özel doğum günü mesajları, 29 Şubat doğum günü, 29 Şubat doğum günü olanlara mesajlar, 29 Şubat doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.