Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

5 Temmuz Doğum Günü Mesajları


5 Temmuz Doğum Günü Sözleri

5 Temmuz tarihinde aklıma gelen biri varsa o da sensin. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sürsün.

Bugün günlerden 5 Temmuz. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 5 Temmuz tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

5 Temmuz Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 5 Temmuz tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Allah nazarlardan korusun. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 5 Temmuz gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 5 Temmuz günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

5 Temmuz Doğum Günü Mesajı

Bugün 5 Temmuz, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 5 Temmuz ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

5 Temmuz doğum günü, 5 Temmuz doğum günü olanlara mesajlar, 5 Temmuz doğum günü mesajları, 5 Temmuz gününe özel doğum günü mesajları
5 Temmuz Doğum Günü Mesajları için Sizden Gelenler (2 Mesaj)

Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.