Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

1 Ekim Doğum Günü Mesajları


1 Ekim Doğum Günü Sözleri

1 Ekim tarihinde aklıma gelen biri varsa o da sensin. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sürsün.

Bugün günlerden 1 Ekim. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 1 Ekim tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

1 Ekim Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 1 Ekim tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Allah nazarlardan korusun. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 1 Ekim gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 1 Ekim günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

1 Ekim Doğum Günü Mesajı

Bugün 1 Ekim, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 1 Ekim ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

1 Ekim doğum günü, 1 Ekim doğum günü olanlara mesajlar, 1 Ekim doğum günü mesajları, 1 Ekim gününe özel doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.