Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

14 Ağustos Doğum Günü Mesajları


14 Ağustos Doğum Günü Sözleri

14 Ağustos tarihinde aklıma gelen biri varsa o da sensin. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sürsün.

Bugün günlerden 14 Ağustos. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 14 Ağustos tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

14 Ağustos Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 14 Ağustos tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Allah nazarlardan korusun. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 14 Ağustos gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 14 Ağustos günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

14 Ağustos Doğum Günü Mesajı

Bugün 14 Ağustos, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 14 Ağustos ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

14 Ağustos doğum günü, 14 Ağustos doğum günü olanlara mesajlar, 14 Ağustos doğum günü mesajları, 14 Ağustos gününe özel doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.