Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

22 Nisan Doğum Günü Mesajları


22 Nisan Doğum Günü Sözleri

22 Nisan tarihinde aklıma gelen biri varsa o da sensin. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sürsün.

Bugün günlerden 22 Nisan. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 22 Nisan tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

22 Nisan Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 22 Nisan tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 22 Nisan gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 22 Nisan günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

22 Nisan Doğum Günü Mesajı

Bugün 22 Nisan, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 22 Nisan ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

22 Nisan doğum günü, 22 Nisan doğum günü olanlara mesajlar, 22 Nisan doğum günü mesajları, 22 Nisan gününe özel doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.