Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

19 Ağustos Doğum Günü Mesajları


19 Ağustos Doğum Günü Mesajları

Her günün ayrı bir güzelliği vardır. Ama bugünün güzelliği bir başka, çünkü bugün 19 Ağustos! Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara.

Şu andan itibaren 19 Ağustos tarihine girmiş bulunuyoruz. Birçok insan için sıradan bir gün ama senin ve benim için çok özel bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice yıllara.

19 Ağustos Doğum Günü Mesajı

Tarihte bugün 19 Ağustos. Bir güzel doğdu, adı aşk kondu. Bir ömür boyu sağlık, başarı, sevgi ve mutluluk dolu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden sensin. Sağlıklı, başarılı, sevdiklerinle birlikte mutluluk dolu nice yaşlara, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

19 Ağustos Doğum Günü Sözleri

19 Ağustos tarihinde aklıma ilk gelen kişi sensin. Allah’tan dileğim yeni yaşınla birlikte hayallerinin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün 19 Ağustos, bu özel gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.

19 Ağustos gününe özel doğum günü mesajları, 19 Ağustos doğum günü, 19 Ağustos doğum günü olanlara mesajlar, 19 Ağustos doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.