Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

15 Temmuz Doğum Günü Mesajları


15 Temmuz Doğum Günü Mesajı

Tarihler 15 Temmuz’u gösteriyor. Şehitlerimizi ve gazilerimizi andığımız bu destan gününde senin de doğum günün. Allah’tan ne diliyorsan hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi dileğiyle.

Bugün özel bir gün, çünkü bugün 15 Temmuz. Yüzünde gülümsemenin hiç düşmediği, kalbinde iyiliklerin tükenmediği, başarının ve sağlığın hiç eksilmediği nice yaşlara! İyi ki doğdun.

15 Temmuz tarihi hayatında yeni başarılara imza atacağın ilk gün olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

15 Temmuz Doğum Günü Mesajları

Bugün 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü. Ayrıca senin de doğum günün. Birliğimizin ve beraberliğimizin daim olması, umutlarının, hayallerinin hiç tükenmemesi ve hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi dileğiyle. İyi ki doğdun.

Seni çok ama çok seviyorum, varlığın için şükrediyor, hayırlı bir geleceğin olması için dua ediyorum. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın.

15 Temmuz Doğum Günü Sözleri

Bugün 15 Temmuz, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla andığımız bu günde senin de doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice yaşlara.

15 Temmuz tarihi ile birlikte hayallerinin, dualarının olabilecek en hayırlı şekilde kabul olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

15 Temmuz doğum günü olanlara mesajlar, 15 Temmuz doğum günü mesajları, 15 Temmuz gününe özel doğum günü mesajları, 15 Temmuz doğum günü
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.