Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

10 Kasım Doğum Günü Mesajları


10 Kasım Doğum Günü Sözleri

Bugün 10 Kasım, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün olsun. İyi ki doğdun.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler 10 Kasım tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

Hayatının bu özel gününde 10 Kasım tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Allah nazarlardan korusun. Doğum günün kutlu olsun.

10 Kasım Doğum Günü Mesajları

Bugün günlerden 10 Kasım. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 10 Kasım gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 10 Kasım günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

10 Kasım Doğum Günü Mesajı

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 10 Kasım ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

10 Kasım doğum günü, 10 Kasım doğum günü olanlara mesajlar, 10 Kasım doğum günü mesajları, 10 Kasım gününe özel doğum günü mesajları

10 kasım


Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.