Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

22 Haziran Doğum Günü Mesajları


22 Haziran Doğum Günü Mesajı

Tarihler 22 Haziran, harika bir gün. Çünkü en sevdiğimin doğum günü. Yeni yaşınla birlikte Allah’tan ne diliyorsan hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi dileğiyle.

Bugün çok güzel ve özel bir gün, çünkü bugün 22 Haziran. Yüzünde gülümsemenin hiç düşmediği, kalbinde iyiliklerin tükenmediği, başarının ve sağlığın hiç eksilmediği nice yaşlara! İyi ki doğdun.

22 Haziran tarihi hayatında yeni başarılara imza atacağın ilk gün olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

22 Haziran Doğum Günü Mesajları

Seni çok seviyorum, ama 22 Haziran tarihinde bir başka seviyor ve şükrediyorum. Çünkü iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. Nice birlikte güzel yıllara.

Hayatımın en güzel gününün 22 Haziran olduğunu biliyor muydun? Çünkü hep seni hatırlıyor ve varlığından ötürü mutluluk duyuyorum. İyi ki doğdun.

Bu güzel 22 Haziran gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice yaşlara.

22 Haziran Doğum Günü Sözleri

22 Haziran günü aklıma gelen biri varsa o da sensin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Doğum gününü unuttum sandın, oysa ki ben 22 Haziran gününü iple çektim. Hayallerinin, dualarının olabilecek en hayırlı şekilde kabul olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

22 Haziran doğum günü olanlara mesajlar, 22 Haziran doğum günü mesajları, 22 Haziran gününe özel doğum günü mesajları, 22 Haziran doğum günü
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.