Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

18 Temmuz Doğum Günü Mesajları


18 Temmuz Doğum Günü Mesajları

Her günün ayrı bir güzelliği vardır. Ama bugünün güzelliği bir başka, çünkü bugün 18 Temmuz! Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara.

Şu andan itibaren 18 Temmuz tarihine girmiş bulunuyoruz. Birçok insan için sıradan bir gün ama senin ve benim için çok özel bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice yıllara.

18 Temmuz Doğum Günü Mesajı

Tarihte bugün 18 Temmuz. Bir güzel doğdu, adı aşk kondu. Bir ömür boyu sağlık, başarı, sevgi ve mutluluk dolu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden sensin. Sağlıklı, başarılı, sevdiklerinle birlikte mutluluk dolu nice yaşlara, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

18 Temmuz Doğum Günü Sözleri

18 Temmuz tarihinde aklıma ilk gelen kişi sensin. Allah’tan dileğim yeni yaşınla birlikte hayallerinin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün 18 Temmuz, bu özel gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.

18 Temmuz gününe özel doğum günü mesajları, 18 Temmuz doğum günü, 18 Temmuz doğum günü olanlara mesajlar, 18 Temmuz doğum günü mesajları

doğum günü mesajları


Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.