Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

17 Ağustos Doğum Günü Mesajları


17 Ağustos Doğum Günü Mesajı

Tarihler 17 Ağustos, harika bir gün. Çünkü en sevdiğimin doğum günü. Yeni yaşınla birlikte Allah’tan ne diliyorsan hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi dileğiyle.

Bugün çok güzel ve özel bir gün, çünkü bugün 17 Ağustos. Yüzünde gülümsemenin hiç düşmediği, kalbinde iyiliklerin tükenmediği, başarının ve sağlığın hiç eksilmediği nice yaşlara! İyi ki doğdun.

17 Ağustos tarihi hayatında yeni başarılara imza atacağın ilk gün olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

17 Ağustos Doğum Günü Mesajları

Seni çok seviyorum, ama 17 Ağustos tarihinde bir başka seviyor ve şükrediyorum. Çünkü iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. Nice birlikte güzel yıllara.

Hayatımın en güzel gününün 17 Ağustos olduğunu biliyor muydun? Çünkü hep seni hatırlıyor ve varlığından ötürü mutluluk duyuyorum. İyi ki doğdun.

Bu güzel 17 Ağustos gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice yaşlara.

17 Ağustos Doğum Günü Sözleri

17 Ağustos günü aklıma gelen biri varsa o da sensin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Doğum gününü unuttum sandın, oysa ki ben 17 Ağustos gününü iple çektim. Hayallerinin, dualarının olabilecek en hayırlı şekilde kabul olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

17 Ağustos doğum günü olanlara mesajlar, 17 Ağustos doğum günü mesajları, 17 Ağustos gününe özel doğum günü mesajları, 17 Ağustos doğum günü

doğum günü mesajları


Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.