Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

16 Mayıs Doğum Günü Mesajları


16 Mayıs Doğum Günü Sözleri

16 Mayıs tarihinde aklıma gelen biri varsa o da sensin. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sürsün.

Bugün günlerden 16 Mayıs. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 16 Mayıs tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

16 Mayıs Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 16 Mayıs tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Allah nazarlardan korusun. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 16 Mayıs gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 16 Mayıs günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

16 Mayıs Doğum Günü Mesajı

Bugün 16 Mayıs, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 16 Mayıs ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

16 Mayıs doğum günü, 16 Mayıs doğum günü olanlara mesajlar, 16 Mayıs doğum günü mesajları, 16 Mayıs gününe özel doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.