Kategori: Arkadaşa Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajı, Kaliteli doğum günü mesajları

1 Kasım Günü Doğum Günü Mesajları


1 Kasım Günü Doğum Günü Mesajları

1 Kasım günü doğanlar için özel olarak hazırlanmış 1 kasım doğum günü mesajları.

Bugün hem senin doğum günün hem de Dünya Vegan Günü. O zaman pasta yemek yok, yeşilliklerle dolu bir salata yaparız 🙂 Doğum günün kutlu olsun.

1 Kasım denince aklıma hep sen geliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sağlıklı bir şekilde sürmesi dileğiyle.

Bugün günlerden 1 Kasım, Dünya Vejetaryen Günü kutlu olsun. Ha bir de senin doğum günündü değil mi? Doğum günün kutlu olsun 🙂

Ekim’den sonra Kasım gelir. Kasım’in 1’i denince de aklıma sen gelir 🙂 Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım!

Kış mevsimine girdiğimiz şu 1 Kasım soğuk gününde, sıcakkanlı arkadaşlığın için sana teşekkür ederim. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

Bir takvim ayını daha geride bıraktık ve bugün yeni bir ayın başlangıcı 1 Kasım. Doğum günün kutlu olsun, nice yıllara!

Sen vejetaryen miydin? Çünkü bugün 1 Kasım ve senin doğum günün.

Bugün ne de güzel bir gün, bugün 1 Kasım, hem herkes tarafından sevilen hem de kendini sevdiren çok iyi bir insanın doğum günü. Seni tanıdığıma çok memnunum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugünün Dünya Vegan Günü olduğunu biliyor muydun? Bir de senin doğum günü 🙂 Doğum gününü kutlar, nice mutlu günler dilerim.

Benim için en güzel gün 1 Kasım, bu güzel günde yaşadığın huzur ve mutluluğun her geçen gün kat kat artması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Kış ayına merhaba der demez senin de yeni yaşına merhaba 🙂 Doğum günün kutlu olsun, nice sağlık, mutluluk, sevgi ve başarı dolu yeni yaşlara.

mesaj


Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.