Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

17 Mart Doğum Günü Mesajları


17 Mart Doğum Günü Sözleri

17 Mart tarihinde aklıma gelen biri varsa o da sensin. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sürsün.

Bugün günlerden 17 Mart. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 17 Mart tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

17 Mart Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 17 Mart tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 17 Mart gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 17 Mart günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

17 Mart Doğum Günü Mesajı

Bugün 17 Mart, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 17 Mart ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

17 Mart doğum günü, 17 Mart doğum günü olanlara mesajlar, 17 Mart doğum günü mesajları, 17 Mart gününe özel doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.